INPRODUCTS čisticí kartáč


Čisticí kartáč INPRODUCTS z kvalitního bukového dřeva a 100% koňských žíní se stane vaším pravidelným pomocníkem při čištění a leštění nejrůznějších typů povrchů od kožených bot.

199.00

Záruka: 2 roky

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 625

Zadejte počet kusů
Ks

Detaily produktu

Popis produktu

Čisticí kartáč INPRODUCTS z kvalitního bukového dřeva a 100% koňských žíní se stane vaším pravidelným pomocníkem při čištění a leštění nejrůznějších typů povrchů od kožených bot až po textilní sedačky. Ideální pro zbavení nečistot před aplikací impregnace.

Vysoce kvalitní kartáč na čištění je český výrobek, vyrobený z lakovaného bukového dřeva a 100% koňských žíní. Jednoduchý design kartáče si na nic nehraje, je praktický, dobře se drží a jeho funkčnost je ověřena. Nejlépe čistí za použití vody či mýdla. Použít jej můžete na obuv či oděv nejrůznějšího materiálu, především ty kožené, ale také k očištění povrchů sedaček, stanů a jiných textilií. Skvěle poslouží při odstraňování nečistot před nástřikem našich impregnací INPRODUCTS.

inproducts_kartac_detail

Hlavní přednosti

  • kvalitní bukové dřevo
  • 100% koňské žíně
  • odolný lakovaný materiál
  • k čištění kůže nebo textilu
  • vhodný i k leštění kůže

Koňské žíně dosahují vysoké účinnosti leštění kožených povrchů. Jejich výborná pevnost a elasticita ve spojení s přirozenou drsností vytváří dokonalé podmínky pro vtírání krému do struktury kůže i odstraňování jemných nečistot. Kartáč je přitom šetrný a tím vhodný k použití na hladké kůže i hrubší textilní povrchy.

Údržba

Kartáč má dlouhou životnost bez nutnosti zvláštní péče. V případě znečištění jej omyjte v teplé vodě nejlépe s pomocí mýdla, vytřepte vodu a nechte důkladně proschnout položený štětinami dolů.


Fotografie