Malorážka CZ 512


Moderní samonabíjecí malorážka, která vyniká jednoduchostí, spolehlivostí a přesností.

14 590.00

Záruka: 2 roky

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: D397687

Zadejte počet kusů
Ks

Detaily produktu

Popis produktu

Moderní samonabíjecí malorážka, která vyniká jednoduchostí, spolehlivostí a přesností. Díky svému zdařilému designu je vhodná pro sportovní i lovecké využití, s čímž koresponduje nabídka ráží. Vedle základního zásobníku na 5 nábojů lze dokoupit zásobníky desetiranné a v ráži .22 LR dokonce s kapacitou 25 nábojů.

K hlavním přednostem modelové řady CZ 512 patří skvělé vyvážení, vysoká přesnost a mimořádná spolehlivost v obou základních rážích .22 LR a .22 WMR (v prvním případě včetně nábojů HV a Subsonic). Hlavní zásluhu na tom má jednoduchá moderní konstrukce s masivním dynamickým závěrem a sofistikované polymerové zásobníky.

Díky promyšlené výrobní modularitě je v nabídce jednak tradičně pojaté provedení s výborně čitelnými mechanickými mířidly, drážkami pro montáž držáku zaměřovacího dalekohledu na horní ploše pouzdra závěru a symetrickou bukovou lakovanou pažbou, jednak „taktický“ model ve stylu pušek AR, který je vybaven výsuvnou pažbou, hliníkovým předpažbím a dlouhou montážní lištou Weaver. V obou případech jde o špičkové zbraně, které svým uživatelům přinesou čiré potěšení a excelentní výsledky bez ohledu na to, zda se budou věnovat lovu, sportu nebo prostě jen zábavné střelbě.

Rám z vysoce odolného leteckého duralu

Vysoká životnost zbraně je dána použitím vysoce odolného leteckého duralu na největší kovový díl zbraně, čímž došlo k výrazné úspoře hmotnosti.

Za studena kovaná hlaveň

Nejnáročnější, nejpreciznější a nejdražší metoda kování vývrtu hlavní za studena usměrňuje tok vláken, což má pozitivní vliv na přesnost a životnost hlavně.

Optimalizovaný dynamický závěr

Dynamický závěr je optimalizován pro spolehlivou funkci se všemi typy nábojů.

Napínací páka

Napínací páka umožňuje spolehlivé nabití zbraně i střelcům s menší ovládací silou.

Příčně suvná pojistka

Bezpečnost zbraně zvyšuje příčně suvná pojistka, která v případě potřeby zajistí zbraň s nábojem v komoře a s napnutým bicím mechanismem.

Ergonomicky přívětivá pažba vhodná pro praváky i leváky

Ať už máte v zájmové skupině či kroužku střelce střílející pravou nebo levou rukou s řídícím pravým nebo levým okem, využijete naplno výhod symetrické pažby vhodné pro jakýkoli typ střelce.

PARAMETRY A TECHNICKÁ DATA

Celková délka: 1000 mm
Délka hlavně: 525 mm (20")
Hmotnost: 2,7 kg
Ráže: 22 LR (1:16) | 22 WMR (1:16)
Kapacita zásobníku: 5
Podávací zařízení: Zásobník
Spoušť: Stavitelná
Mířidla: Klapková
Lícnice: Ne
LOP: 350 mm
Pažba: Buková
Povrch pažby: Lak
Hlaveň: Kovaná 
Závit: Ne
Kompenzátor: Ne
Výrobce: CZUB

!! UPOZORNĚNÍ: ZBOŽÍ S OMEZENOU DOPRAVOU A PLATBOU !!

TENTO DRUH ZBOŽÍ NELZE OBJEDNAT PŘES E-SHOP, JE NUTNÉ VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ.

Fotografie