Poloautomaty


13 890.00

Dostupnost: Na dotaz

Zadejte počet kusů
Ks

Detaily produktu

Popis produktu

Ráže - 12
CZ 712 patří mezi samonabíjecí zbraně využívající odběr plynů z pouzdra vyrobeného z lehké hliníkové slitiny. Tato brokovnice je nově doplněna o blokaci zápalníku, která drží zápalník až do okamžiku, než je závěr uzavřen, manuální dvoupolohovou pojistkou umístěnou v lučíku. Vnější povrch hlavně je matně černě chromován, což zaručuje odolnost proti korozi i po mnoha sezónách v terénu. Model CZ 712 je dodáván se zátkou trubkového zásobníku používající se při lovu na vodní ptactvo. Je-li zátka odstraněna, poskytuje zbraň lovci kapacitu 4+1 nábojů vhodnou pro hornatý terén. 
CZ 712 patří mezi samonabíjecí zbraně využívající odběr plynů z pouzdra vyrobeného z lehké hliníkové slitiny. Tato brokovnice je nově doplněna o blokaci zápalníku, která drží zápalník až do okamžiku, než je závěr uzavřen, manuální dvoupolohovou pojistkou umístěnou v lučíku. Vnější povrch hlavně je matně černě chromován, což zaručuje odolnost proti korozi i po mnoha sezónách v terénu. Model CZ 712 je dodáván se zátkou trubkového zásobníku používající se při lovu na vodní ptactvo. Je-li zátka odstraněna, poskytuje zbraň lovci kapacitu 4+1 nábojů vhodnou pro hornatý terén. 
Díky spolupráci respektované turecké firmy Huglu se společností CZ-USA, rozšířila Česká zbrojovka a. s. řada atraktivních moderních brokových kozlic, klasická broková dvojka a samonabíjecí brokovnice CZ 712. Pro všechny brokové zbraně se značkou CZ-USA je typická vysoká kvalita konstrukce i zpracování, při velmi přívětivé koncové ceně. 

CZ-USA 

• příznivá ergonomie
• dobré výsledky při pudové střelbě (bez míření)
• dobré vyvážení zbraně zaručuje pohotové a snadné míření
• nízký odpor spouště
• vysoká přesnost střelby
• vysoká životnost vysoká spolehlivost 
Pro vstup do této kategorie je nutné být starší 18 let, případně je zapotřebí vlastnit zbrojní průkaz.

Splňujete tyto požadavky?